/  Опште вести   /  Географски факултет на фестивалу науке у Крагујевцу

Географски факултет на фестивалу науке у Крагујевцу

Фестивал науке под слоганом „Дај(т)е се на знањеˮ одржао се у петак, 28. априла у Првој крагујевачкој гимназији. Фестивал је отворила директорка школе Славица Марковић, након чега је уследила реализација експеримената, радионица и презентација. У просторијама гимназије, асистенти Географског факултета Наталија Батоћанин, Дамјан Бакић и Ивана Ђорђевић матурантима, али и млађима од њих, представили су студијске програме и информисали их о условима и начину студирања. Поред тога што су ученици добили одговоре на постављена питања и промотивне материјале, препоручено им је да посећују сајт Географског факултета и инстаграм страницу како би пратили активности и благовремено долазили до нових инфоpмација.

Тим за промоцију Географског факултета се захваљује директорки Прве крагујевачке гимназије Славици Марковић, професорки географије Ивани Томић и ученицима на успешно одржаној презентацији факултета.