/  Опште вести   /  Посета студената Геопросторних основа животне средине Центру за управљање отпадом у Винчи

Студенти Географског факултета, смера Геопросторне основе животне средине, на челу са др Иваном Самарџићем, посетили су 27. априла Центар за управљање отпадом у Винчи. Ученици су обишли све објекте, а посебно су се заинтересовали за Постројење за пречишћавање процедних вода, захваљујући коме чиста вода отиче у Дунав и постројење за производњу енергије из отпада, које је у фази пуштања у рад.

Овом приликом се захваљујемо љубазним домаћинима, посебно Јелени Јолић, на издвојеном времену и одговорима на сва постављена питања.