/  Опште вести   /  Географски факултет на манифестацији „Пролећдан“

Географски факултет на манифестацији „Пролећдан“

Традиционалној културно-уметничкој манифестацији „Пролећдан“, одржаној у петак, 28. априла 2023. године у организацији Правно-биротехничке школе „Димитрије Давидовић“ из Земуна, одазвао се и Географски факултет. Продекан за наставу др Снежана Ђурђић, асистенти Никола Тодоровић и Љиљана Михајловић, као и сарадник у настави Јован Петронијевић, пружили су ђацима те школе, као и многобројним учесницима манифестације основне информације о студијским програмима Географског факултета, информисали их о условима уписа, као и о могућој професионалној перспективи након завршетка студија. Почасни гост манифестације био је амбасадор Републике Индонезије у Србији господин Мохамад Вида Чандри (Mochammad Chandra Widya Yudha), који је у дворишту Правно-биротехничке школе засадио „индонежански багрем“, дрво симбол живота, новог почетка, снаге, мудрости и знања.