/  Студенти   /  Предавање маркетинг менаџерке Туристичке организације Србије на Географском факултету

У оквиру предмета Маркетинг у туризму и Пословање туристичких агенција код проф. др Ане Ланговић Милићевић студентима 3. и 4. године туризмологије предавање је 13. децембра одржала Анета Ускоковић, маркетинг менаџерка из Туристичке организације Србије.
Студенти су се упознали са спектром активности којима се ТОС бави када је у питању промоција туристичке понуде Србије у иностранству. Практична искуства везана за организовање студијских посета за туроператоре, новинаре и путописне блогере са друштвених мрежа, прилагођавање промоције специфичностима појединих иностраних тржишта, као и примену промотивних филмова у привлачењу туриста била су студентима посебно занимљива и корисна.
Предавање је завршено питањима студената за гостујућу предавачицу и поделом промотивног материјала ТОС. Захваљујемо се Анети Ускоковић и радујемо наставку и развоју нових облика сарадње са Туристичком организацијом Србије.