/  Опште вести   /  Географски факултет на Сајму образовања Економске школе Стана Милановић у Шапцу

Географски факултет на Сајму образовања Економске школе Стана Милановић у Шапцу

Географски факултет Универзитета у Београду учествовао је 15. децембра 2022. на Сајму образовања Економске школе Стана Милановић у Шапцу.

Заинтересованим ученицама и ученицима представљени су студијски програми, садржај студија, практична настава, могућности запослења, као и детаљи везани за упис и пријемни испит.

Факултет су представљали Александар Радуловић, асистенткиња Љиљана Михајловић и асистент Никола Тодоровић, некадашњи ученик Економске школе Стана Милановић.

Захваљујемо се школи на одличној организацији и ученицима на изузетном интересовању. Радујемо се што су неки од њих већ одлучили да је Географски факултет прави избор за њих.