/  Опште вести   /  Studentska praksa -EKO-SARADNIK

Studentska praksa -EKO-SARADNIK

Organizacija sprovodi projekat koji se tiče ekološkog obrazovanja dece u osnovnim i srednjim školama širom Srbije. U periodu od marta do maja ove godine uspešno je održan prvi ciklus projekta ,,Eko Srbija“ u  okviru koga je naša organizacija, uz saradnju sa osnovnim i srednjim školama, održala ekološke edukativne radionice u 5 gradova i opština van Beograda.

Drugi ciklus projekta započinje 1. oktobra, i do kraja decembra posetićemo 6 novih gradova i opština u Srbiji.

U sklopu projekta nudimo volontersku praksu na poziciji ,,eko-saradnik“, koja uključuje obuku i pripreme za radionice, dobijanje baze relevantnih  informacija za date teme i vođenje radionica u paru i uz saradnju sa  članom našeg tima. Ova praksa pružiće studentima priliku da razmene ideje, razviju  kreativnost i veštine prezentovanja.

PORTFOLIO