/  Студенти   /  ТЕРЕНСКА НАСТАВА СТУДЕНАТА МАСТЕР СТУДИЈА СМЕРА ГЕОПРОСТОРНЕ ОСНОВЕ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ

У периоду 26-28.04.2024. реализована је теренска настава за студенте мастер студија смера Геопросторне основе животне средине у организацији доц. др Ивана Самарџића и Александра Радуловића.

У петак 26.04.2024. обишли смо центар Бруса, одакле смо пут наставили до ННБ Блажево где смо имали оба ноћења.

У суботу 27.04.2024. имали смо пешачку туру од локалитета Мрамор у Брзећу до водопада Јеловарник, да бисмо поподне посетили Луковску Бању – шетња по Бањи, обилазак лековитих извора, пешачка тура до видиковца са погледом на целу Бању и цркве Св. Ђорђа.

У недељу 28.04.2024. обишли смо недовршену акумулацију „Селова“, затим Куршумлију и манастир Св. Николе, Ђавољу варош, а затим и водопад Рипаљку и Сокобању.