/  Опште вести   /  МАСТЕР СТУДИЈЕ-СЛОБОДНА МЕСТА-ДРУГИ РОК

МАСТЕР СТУДИЈЕ-СЛОБОДНА МЕСТА-ДРУГИ РОК

Географски факултет организује други уписни рок за упис у прву годину мастер академских студија у школској 2023/2024. години, и то за два буџетска и 122 самофинансирајућа студента.

Текст конкурса можете погледати ОВДЕ.

Пријавни лист

Изјава буџетски статус

Кандидати могу предати пријаве 20. и 23. октобра 2023. године у Студентској служби Факултета, Студентски трг 16, радним данима од 10 до 13 часова.

Пријемни испит за кандидате који конкуришу за упис на студијски програм Географски информациони системи биће одржан  у уторак, 24. октобра 2023. године.

Прелиминарне ранг листе биће објављене 24. октобра, коначне 27. октобра, а упис је планиран 30. октобра 2023. године.

Правилник о упису студената на први и други степен студија Универзитета у Београду – Географског факултета