/  Студенти   /  Посета студената Геопросторних основа животне средине Погону за прераду отпадних вода Града Крушевца

Студенти Географског факултета, смера Геопросторне основе животне средине, на челу са доц. др Иваном Самарџићем, посетили су 17.05.2023. године Погон за прераду отпадних вода Града Крушевца у договору са директором Погона господином Милутином Тасићем. Студенти су на почетку присуствовали презентацији, након чега су имали прилику да обиђу комплетно постројење.

Велика захвалност љубазним домаћинима, посебно господину Милутину Тасићу и госпођи Дрaгани Грандић Алексић на издвојеном времену, едукацији и обиласку комплетног постројења.