/  Студенти   /  Представљени резултати међународне истраживачке експедиције у Руској Федерацији – „Камчатка – Северозападни Ватрени прстен“

У просторијама Факултета у Земуну 2. новембра 2022. године представљени су резултати међународне истраживачке експедиције „Камчатка – Северозападни Ватрени прстен“. Учесници експедиције (Владимир Малинић, Бобан Милетић и Јелена Малинић)  су студентима, асистентима и професорима Географског факултета, као и осталим заинтересованим гостима кроз лична искуства и презентацију (фото и видео материјал с терена) пренели искуства о животу и раду на експедицији и уопште о боравку на далеком истоку Руске Федерације. Током дискусије присутни су могли да постављају питања и сазнају појединости из домена научних истраживања  и свакодневног живота. Промоција је обављена у сарадњи с Центром Руског географског друштва у Србији.