/  Опште вести   /  Пријемни испит – прелиминарне ранг листе

Пријемни испит – прелиминарне ранг листе

Прелиминарне листе за упис у прву годину основних академских студија за школску 2022/2023. годину:

Прелиминарна јединствена ранг листa – [pdf]

Прелиминарна ранг листa – студијски програм Географија [pdf]
Прелиминарна ранг листa – студијски програм Туризмологија [pdf]
Прелиминарна ранг листa – студијски програм Просторно планирање [pdf]
Прелиминарна ранг листa – студијски програм Демографија [pdf]
Прелиминарна ранг листa – студијски програм Геопросторне основе животне средине [pdf]

Прелиминарна ранг листa  по афирмативној мери – кандидат особа са инвалидитетом [pdf]

Прелиминарне ранг листе формиране су на основу успеха у средњој школи (максимално 40 поена) и оствареног резултата на пријемном испиту (максимално 60 поена).

Обавештавамо кандидате да у петак 01. јула и понедељак 04. јула 2022. године могу предати жалбе на прелиминарне ранг листе у Секретаријату Факултета, Студентски трг 3/III од 09 до 14 часова. Образац жалбе кандидат ће преузети и попунити приликом доласка на Факултет.

Коначне ранг листе биће објављене 08. јула 2022. године.

Молимо кандидате да све информације у вези са уписом и конкурсним роковима прате на интернет страници Факултета www.gef.bg.ac.rs