/  Опште вести   /  ОДРЖАНА ПРОМОЦИЈА ГЕОГРАФСКОГ ФАКУЛТЕТА У ТОПОЛИ И АРАНЂЕЛОВЦУ

ОДРЖАНА ПРОМОЦИЈА ГЕОГРАФСКОГ ФАКУЛТЕТА У ТОПОЛИ И АРАНЂЕЛОВЦУ

У петак, 10. фебруара 2023. године одржана је промоција Географског факултета у Средњој школи „Краљ Петар I“ у Тополи и Гимназији „Милош Савковић“ у Аранђеловцу. У просторијама школа, асистенти Географског факултета Наталија Батоћанин, Дамјан Бакић и Ивана Ђорђевић матурантима су представили студијске програме и информисали их о условима и начину студирања. Ученици су имали прилику да учествују у мини квизу, а најуспешнији су освојили прикладне награде. Поред тога што су ученици добили одговоре на постављена питања и промотивне материјале, препоручено им је да посећују сајт Географског факултета и инстаграм страницу како би пратили активности и благовремено долазили до нових инфромација. Сви ученици су позвани да посете наш факултет на Дану отворених врата.

Тим за промоцију Географског факултета се захваљује руководству школа, професорима и ученицима на успешно реализованој посети.