/  Опште вести   /  ПРИЈЕМНИ ИСПИТ – обавештење

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ – обавештење

Обавештавамо пријављене кандидате за упис у прву годину основних академских студија за школску 2022/2023. годину да ће пријемни испит бити одржан 29. јуна 2022. године од 12.00 до 14.00 часова у згради Хемијског факултета, Београд, Студентски трг 16, и то према следећем распореду:

Велики хемијски амфитеатар (у приземљу) – број пријаве од 1 до 100,

Мали хемијски амфитеатар (I спрат) – број пријаве од 101 до 135.

Приликом полагања пријемног испита сваки кандидат у обавези је да понесе са собом хемијску оловку, пријавни број, личну карту или пасош.

Молимо кандидате да на пријемни испит дођу најкасније 30 минута пре почетка пријемног, испред зграде Хемијског факултета. Прозивање пријављених кандидата почиње у 11.30 часова, испред улаза Б зграде Хемијског факултета.

Подсећамо да кандидати пријављени на конкурс, са наградама на републичком или међународном такмичењу из Географије, не полажу пријемни испит, већ им се пријемни испит вреднује максималним бројем бодова.

Срећно.