/  Опште вести   /  Poziv na predavanje

Poziv na predavanje

U ponedeljak 7.10. u 12 časova, na Geografskom fakultetu (Sala 2, Studentski trg 3), održaće se predavanja u okviru međunarodnog projekta „Geomorphological interpretation of photogrammetry and laser scanning data in the study of torrential watersheds“, na kome je Geografski fakultet jedan od učesnika.
Predavanja će održati:
Dr Valentina Nikolova, Univerzitet rudarstva i geologije „Sveti Ivan Rilski“, Sofija, Bugarska, na temu „Morphometric and sedimentological indicators of erosion and debris flow“;
Dr Laure Guerit, Univerzitet u Renu, Francuska, na temu „Use of terrestrial Lidar to characterise the spatio-temporal variability of fluvial sediments“;
Dr Jiry Jakubinsky, Institut za istraživanje globalnih promena, Češka akademija nauka, Brno, Češka, na temu „Assessing the impact of hybrid measures on water retention and soil erosion using environmental modeling tools“.
Pozivamo vas da prisustvujete predavanjima.