/  Опште вести   /  Још један мандат декану Шећерову

Још један мандат декану Шећерову

Једногласном одлуком присутних чланова Савета Географског факултета на седници одржаној 20. маја 2024. године, проф. др Велимир Шећеров поново је изабран за декана, за  наредни трогодишњи период.

На седници су изабрани и продекани, и то: продеканка за наставу проф. др Снежана Ђурђић, продеканка за науку и међународну сарадњу проф. др Даница Шантић и продекан за финансије проф. др Иван Новковић. Изабрани продекани су и у актуелном мандату део тима декана Шећерова.

„Част, привилегија и још већа обавеза јесте бити на челу институције какав је Географски факултет. Надам се да ћемо и у наредном периоду заједно радити на остваривању циљева и активности које смо започели и које планирамо“, рекао је декан Шећеров на седници Савета, захваливши на указаном поверењу.

На седници је изабран и нови студент продекан, Емилија Крантић, студенткиња четврте године на студијском програму Геопросторне основе животне средине.

Нови мандат декану и продеканима почиње 1. октобра 2024. године.