/  Студенти   /  СВЕЧАНА ДОДЕЛА ДИПЛОМА

СВЕЧАНА ДОДЕЛА ДИПЛОМА

Традиционална свечаност доделе диплома студентима који су завршили основне и мастер академске студије на Географском факултету, уприличена је и ове године поводом обележавања Дана факултета.

На свечаности која је одржана у амфитеатру Факултета 9. јуна 2023. године, присуствовало је 80 дипломаца основних и мастер студија који су школовање завршили током 2021. и 2022. године.  Свечаност је пригодним речима отворио Декан факултета проф. др Велимир Шећеров који је и уручио дипломе основних академских студија колегама и колегиницама са свих пет студијских програма. Скупу се обратила и продекан за наставу проф. др Снежана Ђурђић која је уручила дипломе колегиницама и колегама који су завршили неки од шест мастер студијских програма Географског факултета.

Генерацијама најмлађих дипломаца Географског факултета желимо срећу и успех у професионалном раду!