/  Студенти   /  HR PRAKTIKUM ZA STUDENTE

HR PRAKTIKUM ZA STUDENTE

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu organizuje trodnevni program, HR Praktikum za studente, U PERIODU OD 26. DO 28. JUNA 2024. u saradnji sa konsultantskom kućom Advance International i kompanijama Nelt grupa, Delta Holding i Unicredit banka.

Polaznice i polaznici programa imaće prilike da:

Dobiju sažeta teoretska znanja i praktične primere u vezi sa svim oblastima rada HR sektora u kompaniji (akvizicija talenata, HR administracija, HR analitika, kompenzacije i beneficije, učenje i razvoj, motivacija / nagrađivanje zaposlenih, pozicioniranje Brenda

poslodavca)

Budu angažovani u rešavanju studija slučaja iz HR oblasti

Dobiju fidbek u vezi sa svojim učešćem u rešavanju studija slučaja od iskusnih HR stručnjaka

Postavljaju pitanja i dobiju odgovore u vezi sa ličnim interesovanjima / karijernim aspiracijama

Ovaj program nastao je kao odgovor na potrebe sve većeg broja studentkinja i studenata Univerziteta u Beogradu koje zanima karijera u oblasti upravljanja ljudskim resursima.

Satnica programa svakog dana biće od 10 do 16 časova.

PRIJAVLJIVANJE JE OBAVEZNO, A BROJ UČESNICA I UČESNIKA JE OGRANIČEN.

PRIJAVA SE VRŠI POPUNJAVANJEM FORMULARA. [2]

ROK ZA PRIJAVU JE 23.06.2024. U PONOĆ. O statusu prijave kandidatkinje i kandidati za program biće obavešteni putem telefona i/ili elektronske pošte 24.06.2024.

Program se realizuje uživo u Beogradu, a o lokaciji će učesnice i učesnici biti naknadno obavešteni.