/  Студенти   /  Бронзана медаља на VIII Dragon boat купу за студенте

Бронзана медаља на VIII Dragon boat купу за студенте

У сарадњи са Градском општином Чукарица и ЈП ,,Ада Циганлија“ у циљу промоције спорта и физичке културе Serbian Dragon boat савез организовао је VIII Dragon boat куп за студенте једанаестог маја, на Ади Циганлији, одржан је. Трка се одржала на дистанци од 200m у стандардним чамцима у категорији Premier mix, при чему је од 12 веслача, минимум морало учествовати 5 девојака. Екипа Географског факултета у саставу: Јелена Радовић, Софија Милићевић, Ана Деспотовић, Емилија Крантић, Лидија Божиновић, Јовиша Секулић, Павле Ашковић, Давид Изгаревић, Андрија Планић, Михаило Ранковић, Милош Максимовић, Александар Зрнић и Лазар Томовић освојила је бронзану медаљу на такмичењу. Честитке колегама на успеху!