/  Опште вести   /  Општинско такмичење ученика основних школа Земуна „Шта знаш о саобраћају“ у организацији АМК Јединство Земун и партнера

Географски факултет је у суботу, 20.04.2024. био домаћин Општинском такмичењу ученика основних школа Земуна „Шта знаш о саобраћају“ у организацији АМК Јединство Земун и партнера.

Такмичење је окупило 88 основаца са територије општине Земун, а након вишесатног надметања у виду теста и практичног такмичења на полигону у дворишту Географског факултета, изабрани су најбољи. Признања и медаље најуспешнијим такмичарима и екипама уручио је доц. др Иван Самарџић.

АМК Јединство се најљубазније захвалило Географском факултету на успешно реализованом такмичењу.