/  Опште вести   /  ПОТПИСАН СПОРАЗУМ О ПОСЛОВНО ТЕХНИЧКОЈ САРАДЊИ ИЗМЕЂУ РУДАРАСКОГ ИНСТИТУТА И ГЕОГРАФСКОГ ФАКУКЛТЕТА

У просторијама Рударског института д.о.о. је 26.03.2024. године потписан споразум о пословно техничкој сарадњи Географског факултета и ове реномиране институције. Директор Института др Милинко Радосављевић и декан Географског факултета проф. др Велимир Шећеров изразили су задовољство поводом формализовања дугогодишње сарадње ове две институције и истакли наду да ће она у будућности бити још интензивнија. Осим рада на заједничким пројектима, студенти ће бити у прилици да обаве студијске посете и стручну праксу у просторијама Института и тиме прошире знања из низа области које су опсег његовог деловања.