/  Студенти   /  Одржано гостујуће предавање Зорана Богдановића

Одржано гостујуће предавање Зорана Богдановића

На Географском факултету Универзитета у Београду 28.03.2024. године Зоран Богдановић, власник успешне компаније Starlink Enterprise Limited, Јарменовци Глемпинг Ризорта и туризмолог, одржао је предавање студентима четврте године смера Туризмологија. Присутни студенти могли су да сазнају више о његовим пројектима из области туризма, путовањима по свету, животу у Кини и како је то бити власник глемпинг ризорта у Србији. Након предавања у просторијама факултета, уприличен је обилазак Храма Светог Саве где су студенти сазнали више о историји изградње и осликавању храма. У оквиру обиласка, студенти су имали прилику да се попну на 50 метара висок видиковац Храма, са којег се пружа поглед на читав простор главног града. Посету су реализовале проф. др Мирјана Девеџић и асистент мср Невена Трнавчевић.