/  Опште вести   /  Месец гостујућих предавача на Географском факултету

Месец гостујућих предавача на Географском факултету

Са задовољством вас обавештавамо да је Географски факултет покренуо серију предавања гостујућих професора, експерата и стручњака из различитих области: савремене наставе географије, заштите животне средине, управљања ризицима и природним непогодама, просторног и урбанистичког планирања, демографских и миграционих политика, развоја туризма, географских информационих система и бројних других тема.

Своја искуства са студентима ће први поделити професор Денис Амбруш са Грађевинског факултета, Универзитета у Ријеци који је гост наше институције у оквиру Ерасмус + мобилности. Предавања ће се одржати према следећем распореду:

“ Апартманизација – дилеме смештаја зграде на парцели“ – у среду 21.2.2024. године са почетком у  12 часова у Јагићевој улици

“Јадранска обала у изградњи – Истра и Кварнер“ – у четвртак 22.2.2024. године са почетком у 12 часова, библиотека, Студентски трг 3/III

Сигурни смо да ћете имати прилику да чујете интересантне теме и стекнете нова знања.