/  Студенти   /  Tеренска настава студената 4. године Геопросторних основа животне средине у Новом Саду

Дана 15.11.2023. године реализована је теренска настава студената 4. године Геопросторних основа животне средине у Новом Саду. Студенти су имали прилику да учествују на овогодишњем ГИС дану у Ректорату Универзитета у Новом Саду, и сазнају новитете из области геоинформатике и ГИС-а у локалном и регионалном планирању. Студенти су такође посетили Департман за географију, туризам и хотелијерство у склопу ПМФ-а, где је проф. др Тин Лукић предстсвио историјат, активности и пројекте који се реализују на Департману. Сада већ традиционалну теренску наставу у Новом Саду реализовали су проф. др Тин Лукић и мср Урош Дурлевић.