/  Опште вести   /  Други уписни рок за упис у прву годину МАС

Други уписни рок за упис у прву годину МАС

Универзитет у Београду – Географски факултет, у складу са Конкурсом Универзитета у Београду,  организује други уписни рок за упис у прву годину мастер академских студија у школској 2023/2024. години, за следеће студијске програме:

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ СЛОБОДНА МЕСТА
Буџет Самофинансирање
  Географија / 26
  Туризмологија / 22
  Просторно планирање / 22
  Демографија 2 /
  Геопросторне основе животне средине / 19
  Географски информациони системи / 33

У складу са конкурсним роковима, пријављивање кандидата биће 20. и 23. октобра 2023. године.

Кандидати приликом пријаве на конкурс подносе на увид оригинална документа, а уз пријавни лист предају фотокопије следећих докумената:

• диплому и додатак дипломи, односно уверење о завршеном студијском програму првог степена студија и уверење о положеним испитима;
  • решење о признавању стране високошколске исправе или потврду да је поступак признавања ради наставка образовања започет (за кандидате који имају страну високошколску исправу);
  • доказ о уплати накнаде за трошкове пријаве (6.000,00 динара на жиро рачун број 840-1816666-75);
  • по потреби и друге доказе.

Кандидати предају пријаву и осталу тражену документацију у Студентској служби Факултета, Студентски трг 16, радним данима од 10 до 13 часова.

изјава/буџетски статус

Уплата накнаде за трошкове пријаве (6.000,00 динара) уплаћује се на рачун Факултета број 840-1816666-75.