/  Опште вести   /  Коначна листа пријављених за упис на Географски факултет

Коначна листа пријављених за упис на Географски факултет

Коначна листа пријављених кандидата: [pdf]

Пријемни испит биће одржан у понедељак, 26. јуна 2023. године од 14.30 до 16.30 часова у  сали 11 Филолошког факултета (Студентски трг 3, приземље) као и у сали 1 Географског факултета (Студентски трг 3, трећи спрат).

Распоред полагања пријемног испита:

– кандидати са бројем пријаве од 1 до 76 полажу пријемни у сали 11 Филолошког факултета,

– кандидати са бројем пријаве од 77 до 117 полажу пријемни у сали 1 Географског факултета.

Кандидати који полажу пријемни испит у сали 11 Филолошког факултета, у обавези су да на пријемни понесу хемијску оловку, личну карту или пасош, а кандидати распоређени у салу 1 Географског факултета, осим наведеног, доносе и картон (број) пријаве, који су добили приликом пријављивања, 24. јуна.

Кандидати пријављени на конкурс, са наградама на републичком или међународном такмичењу из Географије, не полажу пријемни испит, већ им се пријемни испит вреднује максималним бројем бодова.

Молимо кандидате да на пријемни испит дођу најкасније 30 минута пре почетка теста.

Срећно на пријемном испиту!