/  Опште вести   /  Промоција Географског факултета у Чачку

Промоција Географског факултета у Чачку

У понедељак, 13.3.2023. одржана је промоција Географског факултета у Чачку.  Промоција је одржана у Гимназији у Чачку. Поред тога, тим за промоцију факултета посетио је и Прехрамбено угоститељску школу, као и Ученички дом у Чачку. Aсистенткиње Географског факултета, Теодора Николић, Бојана Пјановић и Наталија Батоћанин, као и студент завршне године Никола Радаковић боравили су у просторијама школа и упознали ученике и наставнике са условима уписа на Географски факултет, студијским програмима итд. Такође, ученици су добили одговарајуће промо материјале, као и одговоре на постављена питања.

Тим за промоцију Географског факултета се захваљује руководству школа, професорима и ученицима на успешно реализованој посети.