/  Опште вести   /  Нови информатор Географског факултета – УПИС 2023/24.

Нови информатор Географског факултета – УПИС 2023/24.

Драги будући студенти Географског факултета,

Обавештавамо вас да је објављен Информатор Универзитета у Београду – Географског факултета за упис у школску 2023/24. годину.

Информатор садржи основне информације о пет акредитованих студијских програма на основним академским студијама у трајању од четири године (Географија, Просторно планирање, Туризмологија, Демографија и Геопросторне основе животне средине), као и податке о мастер академским и докторским академским студијама које организује Факултет.
У брошури можете прочитати и детаљне информације о условима уписа, организационој структури Факултета, активностима Студентског парламента и могућностима за мобилност студената током школовања.

У посебном издању, ускоро ће бити објављена Збирка питања за пријемни испит за школску 2023/24. годину.

Информатор можете погледати кликом на слику: