/  Студенти   /  Представљање DAAD стипендија

Представљање DAAD стипендија

DAAD, немачка служба за академску размену, чији је оснивач Влада Савезне Републике Немачке, једна је од највећих светских организација којима је примарни циљ стипендирање и саветовање студената, докторанада и научника.

DAAD нуди више од 250 различитих програма стипендирања од летњих курсева немачког језика,  студијских стипендија, краткорочних и дугорочних истраживачких стипендија до студијских боравака универзитетских професора у трајању од неколико година. Конкретно ове године у понуди имамо мастер стипендије, као и докторске стипендије.

Програми стипендирања DAAD-a доступни су у свим државама света и за све студијске дисциплине. Више информација на:

Представљање свих стипендија DAAD-a за студенте, докторанде и  постдокторанде одржат ће се у четвртак. 3.11.2022. у 17:00 сати у просторији Продукције Алумни Филолошког Факултета на Филолошком факултету у Београду, Студентски трг 3. Излагање ће бити на српском и енглеском језику и трајаће приближно 60 минута. Након тога постоји могућност постављања индивидуалних питања.

Презентацију ће водити DAAD лекторка, Ивана Башић.

За даље  информације и индивидуално саветовање је могуће заказати индивидуалне  консултације.

Контакт информације:

DAAD-Информативни центар Београд