/  Опште вести   /  Еразмус+ недеља: 14-18. новембар 2022

Еразмус+ недеља: 14-18. новембар 2022

Фондација Темпус, по седми пут, организује Еразмус+ недељу у новембру 2022. године, током које је планиран велики број активности посвећених информисању свих заинтересованих о новом Еразмус+ позиву за пројекте за конкурсни рок 2023.

Еразмус+ недеља ће трајати у периоду од 14. до 18. новембра 2022. године, а том приликом ће бити организовани онлајн информативни дани, радионице и вебинари.

Информативни дани у онлајн формату

17. новембар: 10:00 – 14:15

• Отварање првог информативног дана и представљање Еразмус+ програма
  • Паралелне сесије: Високо образовање, Опште, стручно и образовање одраслих и Млади

18. новембар: 10:00 – 13:00

• Паралелне сесије: Високо образовање, Опште, стручно и образовање одраслих, Млади и Спорт
  • Заинтересовани за овај догађај се могу пријавити искључиво путем регистрационог формуларадо 15. новембра у 23.59.

ПРЕЛИМИНАРНА АГЕНДА

Вебинари и радионице

• Понедељак, 14. новембар
    • 15 часова: вебинар „Европска језичка ознака: иницијатива Европске комисије и пропозиције конкурса који организује Фондација Темпус“ – за пријаву учешћа потребно је попунити кратак пријавни формулар, до 13. новембра 2022. године до 12 часова.
    • 16 часова: вебинар „Eвропска платформа за школско образовање – нови дом eTwinning-a“ – за пријаву је потребно да до четвртка, 10. новембра до краја дана (23.59) попуните кратак пријавни формулар.
  • Уторак15. новембар
    • 16 часова: Вебинар: „Могућности за појединце у оквиру TCA активности“ -за пријаву учешћа је потребно попунити регистрациони формулар, до 14. новембра у 12 часова.
    • 16.30 до 18 часова: Радионица „Како да саставиш добар CV за пријаву на омладинске и студентске размене, праксе и волонтирања?“ ће се одржати уживо, у уторак, 15. новембра од 1 у Инфо центру Фондације Темпус у Београду. За пријаву учешћа потребно је попунити регистрациони формулар, најкасније до понедељка, 14. новембра у 18 часова.
  • Среда, 16. новембар:
    • 16 часова:  Вебинар „Youth Wiki мрежа као ресурс за информисање о омладинским политикама у Европи“ се одржава у среду, за пријаву учешћа је потребно попунити регистрациони формулар, до 15. новембра у 12 часова.
  • Петак, 18. новембар:
    • 16 часова: Вебинар „Како креирати квалитетан садржај на ЕПАЛЕ мрежи“ – за пријављивање  попунити регистрациони формулар до четвртка 17. новембра 2022. године до 23.59 часова.
    • 16 часова: Вебинар „Како да се пријавиш за Еразмус Мундус заједнички мастер програм?“ –  за пријаву учешћа потребно је попунити кратак пријавни формулар до 18. новембра у 12 часова.