/  Студенти   /  Обавештење кандидатима за упис на мастер академске студије у трећем року

Обавештење кандидатима за упис на мастер академске студије у трећем року

Кандидати који конкуришу за упис студијски програм Географски информациони системи на мастер академским студијама у трећем року, за који пријављивање почиње сутра, полагаће пријемни испит у четвртак, 3. новембра од 14.30 до 16.00 часова у просторијама Факултета, Студентски трг 3/3. Приликом полагања пријемног испита кандидати су у обавези да понесу хемијску оловку, пријавни број и личну карту или пасош.
Коначна листа пријављених кандидата биће објављена у четвртак, 3. новембра у 14.15 часова.
У преосталом делу конкурс остаје непромењен, а у наставку је табела са унетим изменама конкурсних рокова, у делу који се односи на време објављивања коначне листе пријављених кандидата и полагање пријемног испита (ГИС).

Конкурсни рокови

Пријављивање кандидата 2. и 3. новембра 2022. године  од 9 до 14 часова
Коначна листа пријављених кандидата 3. новембра у 14.15 часова
Пријемни испит (ГИС) 3. новембра  од 14.30 до 16.00 часова