/  Опште вести   /  Припремна настава за упис у школску 2023/24. годину

Припремна настава за упис у школску 2023/24. годину

Драги будући студенти,

Универзитет у Београду – Географски факултет организује припремну наставу за све заинтересоване кандидате за упис на Факултет у школској 2023/2024. години.

И ове године наш факултет пружа могућност заинтересованим кандидатима да похађају припремну наставу и online. Потребно је, стога, да се приликом пријављивања изјасните да ли желите да долазите на припремну наставу у просторије Факултета или вам више одговара похађање наставе online. Оба вида припремне наставе су у истим терминима, односно биће организовани истовремено у просторијама Факултета и емитовани уживо преко online апликације (Zoom).

Припремна настава за полагање пријемног испита биће одржана од 05. до 09. јуна 2023. године у просторијама Факултета, Студентски трг 3/III, свакодневно, од 12,00 до 16,00 часова.

Припреме за полагање пријемног испита, у организацији наставника и сарадника  Факултета, обухватају детаљну и свестрану анализу, обраду и одговоре на свих 600 питања која се налазе у Информатору за упис у школској 2023/2024. години, од којих ће 60 питања бити на пријемном испиту.

Припреме укључују и електронску презентацију одговора, усмена објашњења и коментаре уз графичке и картографске прилоге.

Цена похађања припремне наставе је 6.000,00 динара (уплатити на жиро рачун Факултета: 840-1816666-75, позив на број се генерише приликом пријаве).

Електронску пријаву https://pripremnanastava2023.gef.bg.ac.rs/ извршити најкасније до почетка припремне наставе (05. јуна 2023. године).

Подсећамо да је Збирка задатака, која садржи 600 питања од којих ће 60 бити на пријемном испиту, у продаји, и може се набавити у просторијама Географског факултета, Студентски трг 3/III, по цени од 250,00 динара. Такође, Збирка задатака се може добити и у електронском издању, а за више информација обратите се мејлом на адресу pripremna_nastava2023@gef.bg.ac.rs

Желимо вам пуно среће и успеха на пријемном испиту!