/  Опште вести   /  Промоција Географског факултета у Гроцкој

Промоција Географског факултета у Гроцкој

У понедељак, 20. марта 2023. године одржана је промоција Географског факултета у Средњој школи у Гроцкој. Асистенти Љиљана Михајловић и Филип Крстић представили су ученицима студијске програме Географског факултете и пружили информације о условима уписа, пријемном испиту и могућностима запошљавања након завршених студија. Промоција је одржана за ученике природно-математичког и друштвено-језичког смера гимназије, као и образовним профилима економски техничар и финансијско-рачуноводствени техничар.

Захваљујемо се ученицима Средње школе у Гроцкој на интересовању, питањима и посвећеној пажњи, а посебну захвалност дугујемо директору школе Селимиру Радосављевићу на гостопримству и помоћи око организације промоције.