/  Опште вести   /  Одржан Дан отворених врата Географског факултета – УПИС 23/24.

Одржан Дан отворених врата Географског факултета – УПИС 23/24.

У суботу 11. марта 2023. године на Географском факултету одржан је Дан отворених врата (уживо и online). Инспиративним излагањима, будућим студентима су се обратили Декан факултета проф. др Велимир Шећеров, који је представио нашу институцију и професор емеритус Стеван Станковић.

Након тога су представљени сви студијски програми, студентске организације, пројекат нове зграде факултета, као и предности и изазови студирања. Присутни средњошколци имали су прилику да тестирају своја знања кроз учешће у географском квизу и најбољи међу њима били су награђени пригодним поклонима. На крају формалног дела програма учесници догађаја су своја знања испољили и у креативним географским радионицама посвећеним актуелним изазовима наше Планете.

Хвала свим учесницима!