/  Опште вести   /  МЕТОДИЧКИ ПРИСТУПИ РАЗВОЈУ ЕКОЛОШКЕ СВЕСТИ УЧЕНИКА – једнодневни семинар за стручно усавршавање наставника

Поштоване колегинице и колеге,

са задовољством желимо да вас позовемо да будете учесници на акредитованом једнодневном семинару за стручно усавршавање наставника, под називом „МЕТОДИЧКИ ПРИСТУПИ РАЗВОЈУ ЕКОЛОШКЕ СВЕСТИ УЧЕНИКА“, каталошки број 606, у организацији Географског Факултета Универзитета у Београду. Семинар ће се одржати 04. марта у 10 часова у Основној школи“Мирослав Антић“, улица Црвено Барјаче 6, Чукарица.  Семинар подразумева стицање 8 сати К2 и П3 компетнције. Сврстан је у област општа питања наставе, што значи да, осим географа, семинар могу похађати наставници свих наставних предмета наставници који раде у основним и средњим школама, као и учитељи.. Могу да га похађју учитељи и независно од наставног предмета који предају. Детаље у вези са структуром семинара можете видети у Каталогу одобрених семинара на WEB страници Завода за унапређивање образовања и васпитања Износ котизације: 3000 динара, број учесника 30.

Срдачан поздрав,

Аутори програма:

• др Славољуб Јовановић, редовни професор, Географски Факултет у Београду
  • Јелена Томић , дипломирани географ, ОШ „Иво Андрић“, Раковица.