/  Опште вести   /  Семинар за стручно усавршавање наставника „МЕТОДИЧКИ ПРИСТУПИ РАЗВОЈУ ЕКОЛОШКЕ СВЕСТИ УЧЕНИКА“

Поштоване колегинице и колеге,

са задовољством желимо да вас позовемо да будете учесници на акредитованом једнодневном семинару за стручно усавршавање наставника, под називом „МЕТОДИЧКИ ПРИСТУПИ РАЗВОЈУ ЕКОЛОШКЕ СВЕСТИ УЧЕНИКА“, каталошки број 606, у организацији Географског Факултета Универзитета у Београду. Други семинар ће се одржати у суботу, 10.12.2022. године у 10 часова у просторијама Географског факултета у Београду, на адреси Ватрослава Јагића 5 Београд (Звездара). Семинар подразумева стицање 8 сати усавршавања и сврстан је у област Општа питања наставе. Могу да га похађју учитељи и наставници који раде у основним и средњим школама независно од наставног предмета који предају. Семинар у основи пружа К2 компетенцијекомпетенције наставника за поучавање и учење. Детаље у вези са структуром семинара можете видети у Каталогу одобрених семинара на WEB страници Завода за унапређивање образовања и васпитања. Износ котизације 3000 динара.

Замолио бих све заинтересоване да своје присуство потврде на мејл-адресе seminar.606@gmail.com,  како бисмо имали увид у број заинтересованих учесника и на основу тога дали благовремено обавештење.

Срдачан поздрав,

Аутори програма:

• др Славољуб Јовановић, редовни професор, Географски Факултет у Београду
  • Јелена Томић , дипломирани географ, ОШ „Иво Андрић“, Раковица.