/  Опште вести   /  Предавање на тему: Просторни планери у свету ГИС-а

Предавање на тему: Просторни планери у свету ГИС-а

У понедељак 21.11.2022. године Нинослав Митрић, дипломирани просторни планер и директор компаније GDi Solutions Beograd, на позив шефа Одсека за просторно планирање проф. др Зоре Живановић, одржаo je предавање у просторијама Географског факултета на Студентском тргу на тему: „Просторни планери у свету ГИС-а“. Том приликом је део свог вишедеценијског искуства на пољу примене географских информационих система у различитим областима пословања поделио са студентима свих нивоа студија просторног планирања и заинтересованим професорима и сарадницима Географског факултета. Упознао је студенте и са могућностима грађења каријере заснованим на комбиновању знања и вештина из области просторног планирања и географских информационих система.