/  Опште вести   /  УПИС НА ОСНОВНЕ СТУДИЈЕ – ДРУГИ РОК – ПРИЈЕМНИ ИСПИТ 05. СЕПТЕМБРА

УПИС НА ОСНОВНЕ СТУДИЈЕ – ДРУГИ РОК – ПРИЈЕМНИ ИСПИТ 05. СЕПТЕМБРА

Листа пријављених кандидата: [ Ранг листа ОАС 2022-23 ГФ ]

Обавештавамо кандидате пријављене за упис у прву годину основних академских студија за школску 2022/23 годину, да се данас до 15.00 часова могу обратити Факултету, уколико у објављеној Листи пријављених кандидата уоче словну или другу техничку грешку насталу приликом уношења података (погрешно унето име, презиме кандидата, број бодова из средње школе и слично).

Кандидати могу такве примедбе пријавити на телефон 011/2637-421 или лично, Студентски трг 3/III, Секретаријат.

Након исправљених техничких грешака, Факултет данас најкасније до 16.00 часова објављује коначну листу пријављених кандидата.

Пријемни испит биће одржан у понедељак, 05. септембра 2022. године од 12 до 14 часова, у сали 1 Факултета, Студентски трг 3/III. Кандидати су у обавези да на пријемни дођу најкасније 15 минута пре почетка испита, као и да понесу пријавни број (који добијају приликом пријављивања), хемијску оловку и личну карту или пасош.

Детаљне информације у вези са конкурсом за септембарски уписни рок могу се наћи на интернет страници Факултета www.gef.bg.ac.rs, у делу „Опште вести“ или „Упис 2022/23“.