/  Опште вести   /  Научни скуп – Традиција и трансформација туризма као просторног феномена – Tradition and Transformation of Tourism as a Spatial Phenomenon

Jубилеји образовања кадрова у туризму на Природно-математичком факултету Универзитета у Београду и Универзитету у Београду – Географском факултету биће обележени научним скупом Традиција и трансформација туризма као просторног феномена, у Београду, 3. и 4. новембра 2022. године.

О овом научном скупу опширније можете да погледате овде.

The anniversaries of the education in tourism at the Faculty of Science and Mathematics of the University of Belgrade and the University of Belgrade – Faculty of Geography will be marked by the scientific meeting Traditions and Transformations of Tourism as a Spatial Phenomenon, in Belgrade, on November 3 and 4, 2022.

You can read more about this scientific meeting gathering here.