/  Опште вести   /  Прелиминарна листа пријављених кандидата за упис на основне академске студије за школску 2022/23. годину

Прелиминарна листа пријављених кандидата: [ Ранг листа ОАС 2022-23 ГФ ]

Обавештавамо кандидате да се могу обратити Факултету, уколико у објављеној Листи пријављених кандидата уоче словну или другу техничку грешку насталу приликом уношења података (погрешно унето име, презиме кандидата, број бодова из средње школе и слично).

Кандидати могу такве примедбе пријавити у понедељак, 27. јуна 2022.године од 09 до 12 часова, и то на телефон 011/2637-421 или лично, Студентски трг 3/III, Секретаријат.

Коначна ранг листа пријављених кандидата биће објављена на интернет страници Факултета 27. јуна 2022. године до 15 часова.

Молимо кандидате да све информације, укључујући и обавештења у вези са одржавањем пријемног испита заказаног за 29. јун 2022. године, прате на интернет страници Факултета www.gef.bg.ac.rs